باشگاه کوهنوردی اژکئئهن اصفهان

تلفن: ۷۲۲۹ ۴۱۱ ۰۹۱۳

اخبار باشگاه

حضور مهندس کاظم زاده در دوره بازآموزی مدرسین حفظ محیط ‌کوهستان

بازآموزی مدرسی محیط زیست

متن خبر

حضور مهندس جاوید کاظم زاده از مربیان و اعضا باشگاه اژکهن اصفهان در سومین دوره بازآموزی مدرسین حفظ محیط ‌کوهستان به عنوان مدرس دوره

سومین دوره بازآموزی مدرسین حفظ محیط ‌کوهستان در روزهای پنجشنبه و جمعه مورخ ۱۳ و ۱۴ اردیبهشت ماه  ۱۴۰۳، در محل فدراسیون کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی با حضور مدرسین حفظ‌ محیط ‌کوهستان،  از سراسر کشور برگزار شد.

این دوره دو روزه که به مدرسی آقایان مهندس جاوید کاظم زاده و دکتر هومن بهمن‌پور و به سرپرستی خانم نسرین وثوقی برگزار شد، کل مطالب جزوه آموزشی، توسط مسئول آموزش کمیته  به‌ صورت کامل ارائه و مبحث مدیریت سبز ورزش توسط آقای دکتر هومن بهمن‌پور از کمیسیون محیط‌زیست آکادمی ملی المپیک ‌در خصوص ارتباط ورزش و محیط زیست و عایت نکات زیست محیطی این حوزه، ارائه و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

جاوید کاظم زاده - بازآموزی مدرسی محیط زیست

در ادامه مباحث، آقای مهندس محمد درویش، رئیس کمیته ‌محیط‌زیست در کرسی سلامت اجتماعی یونسکو،  سخنرانی ارزشمندی  تحت‌عنوان ” اهمیت محیط‌ زیست‌ کوهستان در تاب‌آوری ایران”  ارائه کردند و سپس حاضرین به جلسه پرسش و پاسخ، و بحث و گفتگو پرداختند.

بازآموزی مدرسی محیط زیست - جاوید کاظم زاده

روابط عمومی باشگاه کوه‌نوردی اژکهن اصفهان، مرابت تشکر و قدرانی خود را از جناب آقای مهندس کاظم زاده بابت مشارکت و تدریس عالی در این دوره را دارد.

متن خبر در سایت فدراسیون کوهنوردی

https://msfi.ir/ArticleView/Index/37942