اطلاعیه در خصوص حادثه پیش آمده در مسابقه سنگنوردی مورخ 29 شهریورماه 98

تاریخ ثبت 1398/07/02

شرح:

باشگاه كوهنوردی اژكهن ضمن ابراز تاسف و تأثر از حادثه ی پيش آمده در مسابقات سنگنوردی مورخ 29 شهریورماه 98 و همدردی با خانواده ي محترم غياثی اعلام ميدارد همانگونه که از ساعات و روزهای اولیه ی پس از این حادثه همراه و پیگیر مراحل درمانی این عزیز بوده، تا پایان مراحل درمان و بهبودی کامل آرمان عزیز همراه خانواده محترم غیاثی و پیگیر درمان ایشان خواهد بود و اولويت و آرزوی قلبی تك تك اعضای باشگاه تسريع در روند بهبودی اين ورزشکار عزيز می باشد.


همچنین ضمن تشكر از همراهی و همدردی كليه دوستان و همنوردان عزيز و عموم شهروندان گرامی در پيگيری وضعيت سلامتي آرمان عزيز،  خواهشمنديم صرفا از مجاری رسمی نسبت به کسب اخبار این حادثه اقدام فرمایید تا موجب پخش شايعه در این زمینه نشده و ناخواسته زمینه سلب آرامش خانواده ی محترم غياثی فراهم نگردد. بدیهی است موضوع حادثه توسط کارشناسان و متخصصان در حال بررسی است و کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی مسئول در این حادثه بدون شک پاسخگو خواهند بود.


از همه دوستان و همنوردان گرامی خواهشمندیم برای تسریع در روند درمان و بازگشت هرچه سریعتر آرمان عزیز به آغوش پر مهر خانواده محترم غیاثی دعا فرمائید.

هرگونه اخبار جدید متعاقبا از طریق کانالهای ارتباطی باشگاه کوهنوردی اژکهن به اطلاع عموم خواهد رسید.